zapomniałeś hasła? zapomniałeś hasła?
Jakość kontrolowana - nr 1 na rynku

Polska

Wybierz kraj, aby zobaczyć pełną listę naszych biur i odziałów.


Exact Systems S.A.
ul. Ferdynanda Focha 53/5
42-200 Częstochowa
Polska
Tel/fax.: +48.34.365.58.26
office@exactsystems.pl


 


VAT ID:PL 9730780529
IDS 978073668

DUNS: 36-797-8835

IBAN Account number:
PLN - 60 1160 2202 0000 0002 3619 6955
Euro - 86 1160 2202 0000 0002 3821 6415
BIC/S.W.I.F.T.: BIGBPLPWXXX

Share Capital: 110.000 PLN
The district court in Częstochowa
KRS: 0000569528
NIP: 973-078-05-29

 

Dział Kadr

W godzinach 08:00 - 16:00
0048 34 387 99 73
e-mail: office@exactsystems.pl

 

Dział Obsługi Klienta

W godzinach 08:00 - 16:00
0048 34 387 99 72
e-mail: office@exactsystems.pl

Telefon dyżurny od 16:00 - 22:00
0048 725 253 667
e-mail: office@exactsystems.pl

Dział Operacyjny

Dariusz Dengusiak
Dyrektor Operacyjny  
mobile: +48 500 253 611
e-mail: dariusz.dengusiak@exactsystems.pl

Katarzyna Zbrzeska
Kierownik Regionalny
mobile: +48 504 048 399
e-mail: katarzyna.zbrzeska@exactsystems.pl

Inga Gluźniewicz
Kierownik Regionalny
mobile: +48 505 240 720
e-mail: inga.gluzniewicz@exactsystems.pl

Przemysław Zimny
Kierownik Regionalny
mobile: +48 503 147 853
e-mail: przemyslaw.zimny@exactsystems.pl

Radosław Wiącek
Kierownik Regionalny
mobile: +48 509 399 296
e-mail: radoslaw.wiacek@exactsystems.pl

Maciej Janeczek
Kierownik Regionalny
mobile: +48 696 052 852
e-mail: maciej.janeczek@exactsystems.pl

Dział Jakości

Łukasz Łagodziński
Manager Jakości Grupy Exact Systems
mobile: +48 519 662 708
e-mail: lukasz.lagodzinski@exactsystems.pl

Jakub Cieśla
Kierownik Działu Jakości
mobile: +48 661 210 896
e-mail: jakub.ciesla@exactsystems.pl

Przemysław Nocuń
Quality Manager
mobile: +48 600 389 864
e-mail: przemyslaw.nocun@exactsystems.pl

Dział Handlowy

Jacek Opala
Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży
Członek Zarządu
mobile: +48 515 137 719
e-mail: jacek.opala@exactsystems.com

Piotr Zych
Menedżer ds. Rozwoju Sprzedaży
mobile: +48 725 251 807
e-mail: piotr.zych@exactsystems.pl

Piotr Durzyński
Menedżer ds. Rozwoju Sprzedaży
mobile: +48 725 252 106
e-mail: piotr.durzynski@exactsystems.pl

Marek Zych
Menedżer ds. Rozwoju Sprzedaży
mobile: +48 734 430 937
e-mail: marek.zych@exactsystems.pl

Dział HR

Dominika Beblo
Menedżer ds. Rekrutacji i Rozwoju Pracowników
mobile: +48 725 253 124
dominika.beblo@exactsystems.pl

Aneta Musiał-Morawska
Kierownik ds. rekrutacji
mobile: +48 661 206 436
 
X e-learning Wchodzę