zapomniałeś hasła? zapomniałeś hasła?
Jakość kontrolowana - nr 1 na rynku

Biura rekrutacyjne

 

800 060 070
BEZPŁATNA INFOLINIA


Aneta Musiał-Morawska
Kierownik ds. rekrutacji
tel.: +48 661 206 436
e-mail: aneta.musial-morawska@exactsystems.pl
 

Biuro rekrutacyjne Tychy
ul. Biblioteczna 19 
43-100 Tychy
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 8:00 - 16:00


Sylwia Lenkiewicz
Rekruter
tel.: +48 725 258 168
e-mail: sylwia.lenkiewicz@exactsystems.pl

Mateusz Laby
Rekruter
tel.: +48 725 258 520
e-mail: mateusz.laby@exactsystems.pl

 

 


Biuro rekrutacyjne Gliwice
Plac Inwalidów Wojennych 16-18/2
44-100 Gliwice

Godziny otwarcia:
pon. - pt.:  8:00 - 16:00

Katarzyna Matysik
Rekruter

tel.: +48 725 256 912
e-mail: katarzyna.matysik@exactysystems.pl

 

 


Biuro rekrutacyjne Częstochowa
al. Wolności 22
42-200 Częstochowa 
Godziny otwarcia:
pon. - pt.:  8:00 - 16:00

Anna Wachowicz
Rekruter

tel.: +48 725 257 889
e-mail:
anna.wachowicz@crspolska.com

 


Aleksandra Przybylak
Rekruter
tel.: +48 725 253 107
e-mail:
aleksandra.przybylak@exactsystems.pl

 

 

 


Biuro rekrutacyjne Sosnowiec
ul. Modrzejowska 16
41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
pon. - pt.:  8:00 - 16:00

Katarzyna Szydłowska
Rekruter
tel.: +48 725 257 089
e-mail:
katarzyna.szydlowska@exactsystems.pl

 

Amanda Husain
Rekruter
tel.: +48 725 255 709
e-mail:
amanda.husain@exactsystems.pl

 

 


Biuro rekrutacyjne Nowa Sól
Park Technologiczny INTERIOR
ul. Inżynierska 8 pok 23 (I piętro)
67-100 Nowa Sól
Godziny otwarcia:
pon. - pt.:  8:00 - 16:00


Ludwika Kaliszewska
Office Assistant
tel.: +48 725 252 146

e-mail: office.nowasol@exactsystems.pl

 


Biuro rekrutacyjne Łódź
ul. Piotrkowska 276, budynek "C", lok. 11
90-361 Łódź

Godziny otwarcia:
pon. - pt.:  9:00 - 17:00

Natalia Kapuścińska

Office Assistant
tel.: +48 508 000 921
e-mail: office.lodz@exactsystems.pl

 

 


Biuro rekrutacyjne Gdańsk
ul. Wały Piastowskie 1
pok.1606 B , XVI p.
80-958 Gdańsk

Godziny otwarcia:
pon. - pt.:  8:00 - 16:00


Julia Skonieczna
Specjalista ds. rekrutacji
tel.: +48 725 251 842

e-mail: office.gdansk@exactsystems.pl
 

 


Biuro rekrutacyjne Bielsko-Biała
ul. Barlickiego 7, III p.
43-300 Bielsko-Biała
Godziny otwarcia:
pon. - pt.:  8:00 - 16:00

Marta Jarzyna

Specjalista ds. rekrutacji
tel.: +48 725 251 675

e-mail: rekrutacja.bielsko@exactsystems.pl
 

 


 

X e-learning Wchodzę