zapomniałeś hasła? zapomniałeś hasła?
Jakość kontrolowana - nr 1 na rynku

Ambasador Jakości

 

 

 

Miejsce dla ludzi z pasją

Program „Ambasador Jakości” Exact Systems to doskonałe rozwiązanie na połączenie świata biznesu ze środowiskiem akademickim. Program kierowany jest głównie do studentów uczelni technicznych w Polsce. Do roli Ambasadora powoływane są osoby aktywne działające w organizacjach studenckich, ambitne, pełne pozytywnej energii, otwarte na kontakt z ludźmi. Takie, które poszukują możliwości rozwoju swoich zainteresowań, wiedzy i chętnie dzielą się nią z innymi.

W trakcie programu:

  • Program Ambasador Jakości trwa 8 miesięcy – od października do końca maja.
  • W trakcie trwania programu zaplanowane są spotkania Ambasadorów, udział w konferencjach i eventach firmowych.

Korzyści płynące z programu

Korzyścią z uczestnictwa w programie Ambasador Jakości jest możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i kompetencji organizacyjno-promocyjnych, które są obecnie wysoko cenione na rynku pracy. Współpraca z nami to często pierwszy szczebel w drabinie kariery zawodowej.  Poznanie specyfiki pracy w firmie o międzynarodowych strukturach. Weryfikacja i uzupełnienie wiedzy akademickiej o prawdziwe doświadczenia.

 

pozyskanie wiedzy
udział w warsztatach
i szkoleniach
zapoznanie się ze środowiskiem
zawodowym

branża motoryzacyjna

 
wynagrodzenie podstawowe
(umowa zlecenie)
+ premia

 
promocja
własnej osoby
certyfikat uczestnictwa Programu
„Ambasador Jakości” Exact Systems

Założenia programu

Ambasador Jakości dzięki swoim działaniom dociera do studentów, promuje markę. Głównym obowiązkiem jest promocja marki i dbanie o jej wizerunek. Osoby pełniące tę rolę powinny budzić ogólną sympatię, być otwarte na kontakt z ludźmi i interesować się ich opinią. Rolą Ambasadora jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców, zwiększając tym samym rozpoznawalność marki. Przedstawienia możliwości jakie daje nawiązanie współpracy z Exact Systems.

 

organizacja spotkań
z grupami studentów
aktywna prezentacja
Grupy Exact Systems
promowanie Grupy Exact Systems
na imprezach studenckich
i innych wydarzeniach
fachowe doradztwo w zakresie podjęcia współpracy z Exact Systems

Nie czekaj, aplikuj!

Jeśli chcesz, aby właśnie Twoja kandydatura zrobiła niezapomniane wrażenie, przedstaw swoja osobę w ciekawy, kreatywny sposób w niekonwencjonalnej formie (np. zdjęcie, film, prezentacja, animacja) i prześlij je na adres:

Anna.kauf-mazurek@exactsystems.pl

Odezwiemy się do Ciebie na pewno!

Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 trwa.

 

Co o naszym programie Ambasador Jakości mówi nasz Ambasador Karol

„Funkcję Ambasadora Jakości dla Grupy Exact Systems objąłem z kilku powodów. Po pierwsze, znam tę firmę bardzo dobrze, ponieważ od lat współdziała z Politechniką Częstochowską, z którą jestem związany. Po drugie, wiedziałem, że nawiązanie takiej współpracy pozwoli mi na poznanie ciekawych ludzi pełnych pomysłów i pasji. Wreszcie, dzięki programowi mogłem rozwinąć swoją wiedzę o motoryzacji i pracy w firmie o międzynarodowych strukturach. Jestem przekonany, że objęcie tej funkcji to świetny start w karierę zawodową, co potwierdzają też inni zaangażowani w program studenci. Bez wątpienia bycie Ambasadorem Jakości popłaca!”

 

 

Karol Dobrakowski
Ambasador Jakości Grupy Exact Systems
Politechnika Częstochowska

 

X e-learning Wchodzę