zapomniałeś hasła? zapomniałeś hasła?
Jakość kontrolowana - nr 1 na rynku

Aktualności

Rosyjska spółka Exact Systems nagrodzona tytułem Bezpieczny Pracodawca za wysoką jakość oferowanego wyposażenia ochronnego dla pracowników w Federacji Rosyjskiej

Dnia 7 kwietnia miała miejsce coroczna ceremonia, na której nagrodzono najlepszych pracodawców w kraju. Gala miała miejsce w Moskiewskiej Izbie Handlu i Przemysłu we współpracy z firmą Soyuzscpecodezhda.

Rosyjska spółka Exact Systems po raz pierwszy została nagrodzona za wysoką jakość wyposażenia ochronnego. Została wyłoniona z pośród 60 000 firm. Główne kryteria wyboru to użycie wysokiej jakości wyposażenia ochronnego.
Troska o pracownika i jego bezpieczeństwo jest dla nas sprawą nadrzędną. Od początku, Exact Systems Russia posiada standardy zgodne z rosyjskim prawem BHP. Nasza firma podąża za zasadą, że życie i zdrowie pracowników jest najważniejsze i przykłada dużą uwagę do ich zabezpieczenia. Zaopatrzenie pracowników w specjalny strój i wyposażenie jest najważniejszym składnikiem polityki firmy w obszarze ochrony pracowniczej.

X e-learning Wchodzę