Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie  Tutaj znajdziesz właściwe rozwiązania przeznaczone dla producentów końcowych. Więcej...

Sprawdź naszą kompleksową ofertę rozwiązań jakościowych w łańcuchu dostaw. Więcej...


25.03.2014 | Exact Systems Partnerem Generalnym AutoEvent 2014

W dniach 27-29 maja br. w Zawierciu odbędzie się jubileuszowa, X Konferencja Przemysłu Motoryzacyjnego AutoEvent 2014, największe i najbardziej merytoryczne spotkanie dla branży motoryzacyjnej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem konferencji jest Polska Izba Motoryzacji, a Partnerem Generalnym Exact Systems, firma kontrolująca części samochodowe. »

19.03.2014 | Nowa fabryka Volkswagena w Polsce zostanie wybudowana we Wrześni

Nowa fabryka Volkswagena zostanie wybudowana w wielkopolskiej Wrześni – ustalił dziennik.pl. Jak wynika z naszych informacji na jutro zaplanowana jest konferencja podczas której zostanie oficjalnie ogłoszona decyzja o budowie nowej fabryki VW w Polsce. »

18.03.2014 | Nie wskażesz kierowcy, zapłacisz karę

Zgodny z konstytucją jest przepis przewidujący grzywnę dla właściciela pojazdu, którym popełniono wykroczenie drogowe, za niewskazanie, kto kierował autem – orzekł Trybunał Konstytucyjny. »

Newsletter