Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
X  Tutaj znajdziesz właściwe rozwiązania przeznaczone dla producentów końcowych. Więcej...

Sprawdź naszą kompleksową ofertę rozwiązań jakościowych w łańcuchu dostaw. Więcej...


21.08.2014 | GPS pomoże w odliczeniu VAT-u od samochodu

Prowadzenie firmy w Polsce nie jest łatwym zadaniem. Zawiłe przepisy sprawiają, że sprostanie literze prawa nie zawsze jest bezproblemowe, a na potknięcie ze strony przedsiębiorcy czyhają urzędnicy gotowi do skrupulatnej kontroli. Tak właśnie jest z podatkiem VAT odsamochodów osobowych. Odliczenie go w pełnej wysokości jest skomplikowane i uciążliwe, ale pomóc może w tym technika. »

20.08.2014 | Poza ASO, ale bez utraty gwarancji

Mija czwarty rok od wprowadzenia rozporządzenia Komisji Europejskiej, popularnie zwanego GVO, które umożliwia naprawę i serwisowanie samochodu poza siecią ASO bez utraty gwarancji. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Allegro.pl, zaledwie jedna piąta właścicieli pojazdów korzysta z tej możliwości. »

19.08.2014 | Opole. Polaris rozpoczął testową produkcję quadów

Firma Polaris Polska rozpoczęła w poniedziałek w Opolu testową produkcję quadów. Produkcja seryjna ruszy w połowie września. W tym roku z taśm firmy ma zjechać ok. tysiąc pojazdów, w przyszłym roku – 25 tys. Inwestycja kosztowała 100 mln zł. »

Newsletter